Brawo Piotrków Trybunalski - www.brawopc.pl

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą handlowo – usługową. Firma AN-MIX istnieje na rynku od 2000 roku.Nasza siedziba mieści się w Brzezinach przy ul. Waryńskiego 21.Zaopatrujemy firmy i klientów indywidualnych w szeroki asortyment stolarki budowlanej znanych producentów.

Przedmiotem działalności jest sprzedaż i montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, okien PCV, bram garażowych segmentowych i uchylnych, parapetów.

Doradzamy, wyceniamy, sprzedajemy i montujemy oferowane produkty. W sali ekspozycyjnej posiadamy przykładowe modele drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, profile okienne, bramy garażowe oraz palety kolorystyczne oferowanych produktów.

Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji! Produkty zakupione w naszej firmie dostarczamy w umówionym czasie i miejscu na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego. Między innymi obsługujemy takie miejscowości jak: Brzeziny, Koluszki, Jeżów, Głowno, Stryków, Łódź, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Zgierz, Pabianice, Sieradz, Łask, Zduńska Wola, Łowicz, Warszawa, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Kalisz i okolice.

Dbamy, aby klient, który skorzystał z naszej oferty był zadowolony z jakości oraz fachowej obsługi, a produkty zakupione w naszej firmie będą służyć dla pokoleń!

Zapraszamy do odwiedzin!

budynek An-mix